2 czerwca 2017r. obył się II GMINNY SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA. Uczniowie Zespołu Gimnazjalno Szkolnego w Ujeździe, Publicznej Szkoły Podstawowej w Jaryszowie i Publicznej Szkoły Podstawowej w Olszowej spotkali się na stadionie sportowym w Ujeździe, żeby podczas różnych zabaw i sportowej rywalizacji mile spędzić ten dzień. Konkurencje były przygotowane dla klas I - III szkoły podstawowe, IV – VI szkoły podstawowe i I – III gimnazjum. Odbyły się mecze piłki nożnej i w ringo. Najaktywniejsze klasy i uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody, w tym piłki do siatkówki i do nożnej. Na zakończenie odbył się wspólny taniec wszystkich uczestników tzw. „Belgijka”. Podczas zawodów nie zabrakło atrakcji towarzyszących.. Pogoda była przepiękna, a impreza bardzo udana.     

     Ranczo „Baranówka” to cel wycieczki uczniów z klasy 1, 2a i 2b. Położony malowniczo na skraju lasu ośrodek jeździecki zagwarantował dzieciom dużo atrakcji. Wśród nich znalazło się: strzelanie z łuku, chodzenie po taśmie rozpiętej pomiędzy drzewami, budowanie wieży ze skrzynek, przejażdżka na koniu, a także marsz na orientację po lesie zakończony znalezieniem ukrytego w ziemi skarbu.  Wycieczka zakończyła się wspólnym pieczeniem kiełbasek. zdjęcie            

23 czerwca, w piątek, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Pani Dyrektor wręczyła nagrody i świadectwa wyróżniającym uczniom oraz życzyła wszystkim wspaniałych wakacji.

                            

 

 

 

 

                        

 

 

© 2008 ZGS UJAZD
Wszelkie prawa zastrzeżone

  :: Zajęcia pozalekcyjne
  :: Programy i projekty
  :: Innowacje 
  :: Programy z Unii Europejkiej
  :: Dobre praktyki
  :: Biblioteka
  :: Świetlica
  :: Klub Europejski
  :: Wykaz podręczników
  :: Wykaz podręczników G
  :: Zaprzyjaźniona szkoła
  :: Plan godzin klas I-IIIG
  :: Plan godzin klas I-VI
  :: Gazetka szkolna

  :: Absolwenci Złotej Tarczy

  :: MEN
  :: Kuratorium Opole
  :: OKE
  :: Ujazd
  :: GZO Ujazd
  :: WODiP Opole